Kamil Wożniak Halowym Mistrzem Ostrołęki


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

W minioną sobotę tj. 26 marca rozegrane zostały Singlowe Halowe Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym. Bezapelacyjnym zwycięzcą całej imprezy okazał się reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego – Kamil Woźniak. W finale jego wyższość uznać musiał prezentujący tego dnia bardzo dobrą formę Krzysztof Szkopek, ale po kolei…. Kamil w drodze do finału pokonał kolejno Adama Sado 6/4, 6/4, Krzysztofa Brakonieckiego 6/2 7/5, wracającego po długiej nieobecności turniejowej trenera naszego klubu – Jakuba Noska 7/6 7/5. Kostek miał nieco cięższą przeprawę, po drodze do finału pokonywał kolejno rodzynka w towarzystwie panów : )  Joannę Niską 6/4 6/3, Krzysztofa Bułkowskiego 6/3 3/6 10/4, Piotra Mrozka 6/4 6/4 i Pawła Muracha 6/4 6/3.

W finale wynik 6/3 7/5 dla Kamila. Zarówno finał jak i wiele innych meczów stało na bardzo dobrym wysokim poziomie, nie zabrakło zaciętej wyrównanej walki, oraz pięknych efektownych zagrań. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom bardzo dziękujemy za udział i wspólnie spędzony czas.

Halowe mistrzostwa Ostrołęki za nami, a przed nami już w najbliższą sobotę kolejny turniej, tym razem turniej deblowy OPEN. Turniej jednodniowy, rozgrywany systemem grupowym. Gramy na kortach w Komorowie, ul. Kortowa 6, 07-310 Komorowo. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku ( 31 marca) do godziny 19:30 telefonicznie pod numerem 722 055 267 lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com Wpisowe : 70 zł / od pary. Zapraszamy. do zobaczenia na korcie.

Dodaj komentarz