Tytuł Deblowych Mistrzów Ostrołęki dla Bogumiła Podolaka i Kamila Woźniaka!

Cóż to była za sobota pełna tenisowych emocji, niesamowitych zagrań oraz walki o każdy punkt. Jednak trofeum mogło powędrować tylko do jednej drużyny i jak się okazało, zostanie ono w Ostrołęce i znajdzie swoje miejsce na półce w domu Kamila Woźniaka oraz Bogumiła Podolaka. W finale pokonali oni parę Krzysztof Bułkowski/Adam Styła z wynikiem 4:6, 6:4, 10:7 tym samym rewanżując się za porażkę w fazie grupowej, o której losach również decydował super tie-break.

Zwycięska drużyna najpierw w fazie grupowej pokonała duet Paweł Murach/Mateusz Matyczak 6:2, 4:6, 10:7, a następnie swoją wyższość potwierdzili w półfinale ponownie z nimi wygrywając również w trzech setach 6:4, 2:6, 10:2.

Na fazie półfinału swoją przygodę z turniejem zakończyła również para deblowa w składzie Sebastian Szczechowiak/Krzysztof Brakoniecki. Swój znakomity występ w sobotnich rozgrywkach przypieczętowali świetnym meczem półfinałowym z parą Styła/Bułkowski, gdzie zaczęli mecz od prowadzenia, jednak nie wystarczyło to na doświadczony zespół z Łomży i przegrali to spotkanie z wynikiem 3:6, 2:6.

Piąte miejsce w turnieju przypadło drużynie Maciej Kurowicki/Marcin Laskowski. Okazali się oni lepsi od drużyny Roman Szkopek/Piotr Charyton, która zajęła szóste miejsce, pokonując ich 6:4, 6:3,

Ogromnę podziękowania dla Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego na czele z Dyrektorem Delegatury w Ostrołęce Mariuszem Popielarzem za wspaniałe nagrody i puchary oraz Miasto Ostrołęka i MZOS-TiIT w Ostrołęce za pomoc w organizacji naszej imprezy.

Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników oraz licznie zgromadzonych kibiców. Zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez OST, których w najbliższym czasie na pewno nie zabraknie!

Wyniki

Dodaj komentarz