Bartek Hys wygrywa Turniej Otwarcia Sezonu o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki

Pierwsza impreza singlowa sezonu 2021 za nami. W turnieju OPEN Otwarcia Sezonu o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki, wzięło udział 34 zawodniczek i zawodników m.in. z Ostrołęki, Warszawy, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Myszyńca, Łysych oraz Rozóg. Pogoda sprzyjała na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce i zgromadzeni kibice mogli oklaskiwać wiele interesujących pojedynków. Cały turniej w pięknym stylu zwyciężył Bartek Hys z Warszawy, który pokonał kolejno:

Rafał Boryszewski 6:2 3:6 10:8
Krzysztof Brakoniecki 6:2 6:3
ćwierćfinał Artur Skrodzki 6:2 6:2
półfinał Krzysztof Szkopek 6:2 6:2
finał Mateusz Matyczak 6:3 6:1

 

Mateusz natomiast na swojej drodze do finału pokonał kolejno:
Romana Szkopka 6:2 6:3
Piotra Szczepanka 6:2 6:3
ćwierćfinał Konrada Czapskiego 6:3 6:4
półfinał Daniel Dąbrowski 7:6 7:6

 

Dziękujemy Panu Prezydentowi Miasta Ostrołęki – Panu Łukasz Kulik za objęcie imprezy swoim patronatem i ufundowanie nagród przez Miasto Ostrołęka.
Dziękujemy Marcin Buchalski i hurtowniapilkarska.com za przygotowanie jak zawsze świetnych pucharów i koszulek.
Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za piękne widowisko i sportową rywalizację.

 

Wielkie gratulacje z Ostrołęki w dniu dzisiejszym dla Iga Świątek za wspaniałe zwycięstwo w turnieju WTA 1000 na kortach w Rzymie. Zwyciężyć finał 6:0 6:0 przegrywając w całym meczu zaledwie 13 piłek to mega wyczyn i przypominają się czasy Steffi Graf, która podobnie wygrała swój finał w 1988 roku na Roland Garros.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy na Turniej Deblowy OST, który odbędzie się za dwa tygodnie w dniu 29 maja na kortach przy ul. Hallera 10 w Ostrołęce.

Dodaj komentarz