Kuba Bieżuński Zwycięzcą Turnieju Młodzieżowego, Borys Michalik Zwycięzcą Turnieju w kategorii „pomarańczowej”, a Oliwier Iglik Zwycięzcą Turnieju w kategorii „czerwonej”

Za nami upalny pogodowo i intensywny tenisowo weekend na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce. Prócz turnieju w kategorii OPEN o Puchar Prezesa OST, dziś do rywalizacji przystąpiła również młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego w ramach „Wakacji na Sportowo w Mieście” pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki, Pana Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 20 zawodników i zawodniczek.

?Turniej Młodzieżowy do lat 16:
?? Kuba Bieżuński – Ostrołęka
?? Cyprian Łukaszewski – Kadzidło
?? Borys Michalik – Ostrołęka

 

?Kategoria „Pomarańczowa” do lat 12:
?? Borys Michalik – Ostrołęka
?? Paulina Bieżuńska – Ostrołęka
?? Antoni Zduniak – Ostrołęka

 

?Kategoria „Czerwona”:
?? Oliwier Iglik – Ostrów Mazowiecka
?? Antoni Zduniak – Ostrołęka
?? Franciszek Fabisiewicz – Ostrołęka

 

Trzeba podkreślić świetne występy naszych tenisistów, kolejne mistrzowskie zawody rodzeństwa Bieżuńskich, Kuba robi co raz większe postępy i mimo, że w tym roku skończy dopiero 13 lat, powoli już z sukcesami sparuje z zawodnikami z kategorii „OPEN” i nie miał dziś sobie równych w turnieju młodzieżowym, a Paulina zajęła drugie miejsce w kategorii „pomarańczowej” i czwarte w turnieju młodzieżowym. Dwa puchary i świetny tenis Borysa Michalika, pierwszy puchar Franciszka Fabisiewicza, oraz doskonałe występy i poziom naszych pozostałych młodych tenisistek i tenisistów.

 

Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich pociech. Wielkie podziękowania dla trenerów Leszka Bieżuńskiego, Jakuba Noska za sprawne poprowadzenie zawodów oraz dla Krzysztofa Bułkowskiego, który z ramienia MZOS-TiIT w Ostrołęce wspomagał prowadzenie zawodów. Podziękowania dla współorganizatorów zawodów:

 

Miasto Ostrołęka za ufundowanie nagród i pucharów na czele z Prezydentem Miasta Panem Łukaszem Kulikiem oraz MZOS-TiIT w Ostrołęce na czele z Dyrektorem, Panem Jarosławem Napiórkowskim za ufundowanie bardzo atrakcyjnych upominków dla najlepszych zawodników i zawodniczek. Świetna robota hurtowniapilkarska.com i jak zawsze piękne puchary

Dodaj komentarz