Mateusz Matyczak Obronił Tytuł Mistrza Ostrołęki


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252
W sobotę i niedzielę na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce odbył się jeden z najważniejszych turniejów sezonu letniego, Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Pana Łukasza Kulika.

Do zawodów przystąpiło 30 tenisistów z regionu w tym trzy Panie. W sobotę na przemian słońce i deszczowa aura, w niedzielę piekące słońce, lecz nie było to straszne uczestnikom turnieju. Tytuł Mistrza Ostrołęki w wielkim stylu obronił triumfator z przed roku Mateusz Matyczak pokonując po kolei Grzegorza Bara 6:2, 6:2; Piotra Mrozka 6:3, 6:4; w półfinale Krzysztofa Bułkowskiego 6:2, 6:4 i w wielkim finale Kamila Woźniaka 6:4, 6:2. Kamil na swojej drodze do finału pokonał po kolei Francois Legal 6:4, 6:3; Marcina Laskowskiego 6:3, 6:4; Krzysztofa Szkopka 7:5, 7:6 oraz w półfinale Jordana Czapskiego 7:5, krecz Czapskiego.
Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie, obfitując w bardzo interesujące pojedynki oraz niesamowite zagrania rodem z ATP. Kończąc czerwiec w mistrzowskim stylu chcemy podziękować Miasto Ostrołęka za ufundowanie wspaniałych pucharów i nagród oraz możliwość organizacji naszych imprez na tak wysokim poziomie. Szczególne podziękowania dla Pana Prezydenta Miasta Łukasza Kulika za objęcie imprezy swoim patronatem, nadając jej tym samym jeszcze większej rangi.
Zapraszamy na naszą stronę https://www.tenis-ostroleka.pl/turnieje/ gdzie jest dostępny kalendarz turniejowy na kolejne miesiące, niebawem też informacja o wakacyjnych szkoleniach OST, tak więc warto śledzić, bo będzie się działo.

Dodaj komentarz