Kuba Bieżuński Zwycięzcą Turnieju Młodzieżowego, Borys Michalik Zwycięzcą Turnieju w kategorii „pomarańczowej”, a Julian Żerański Zwycięzcą Turnieju w kategorii „czerwonej”

Za nami owocny weekend pod względem tenisowym na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce, prócz turnieju w kategorii OPEN, w niedzielę do rywalizacji przystąpiła również młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 26 zawodników i zawodniczek z regionu. W turnieju młodzieżowym nie miał sobie równych ostrołęczanin Kuba Bieżuński, który pokonał wszystkich swoich rywali tracąc w całym turnieju zaledwie tylko jednego gema, drugie miejsce zajął Cyprian Łukaszewski z Kadzidła, a trzecie miejsce biorący udział w dwóch kategoriach wiekowych Borys Michalik z Ostrołęki.

W turnieju dla nieco młodszych tenisistów w kategorii „pomarańczowej” bez porażki zwyciężył wcześniej już wspomniany Borys Michalik, drugie miejsce zajęła ostrołęczanka Paulina Bieżuńska, a trzecie miejsce również biorący udział w dwóch kategoriach wiekowych Julian Żerański z Ostrołęki.
W turnieju dla najmłodszych w kategorii „czerwonej” zwyciężył wcześniej już wspomniany Julian Żerański, który nie poniósł żadnej porażki i pokonał w finale Oliwiera Iglika, a trzecie miejsce zajął Marcel Mynyk  pokonując Antoniego Zduniaka.
Trzeba podkreślić świetne występy naszych tenisistów, mistrzowskie zawody rodzeństwa Bieżuńskich, gdzie Kuba rozgromił swoich rywali w turnieju młodzieżowym, a Paulina zajęła drugie miejsce w kategorii „pomarańczowej”. Dwa puchary Borysa Michalika, wielki powrót i dwa puchary Juliana Żerańskiego, pierwszy puchar Marcela Mynyka, oraz doskonałe występy i poziom naszych pozostałych młodych tenisistek i tenisistów.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich pociech. Wielkie podziękowania dla trenerów Leszka Bieżuńskiego i Jakuba Noska za sprawne poprowadzenie zawodów.
Podziękowania dla Miasto Ostrołęka za ufundowanie nagród na czele z Prezydentem Miasta Panem Łukaszem Kulikiem oraz hurtowniapilkarska.com za przygotowanie jak zawsze pięknych pucharów.

Dodaj komentarz