Wiktor Kosowski Zwycięzcą Turnieju „Otwarcia”

Wielki tenis wrócił na korty przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce, gdzie został rozegrany Turniej „Otwarcia” sezonu OST. W zawodach wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek z regionu. Walka toczyła się od sobotnich godzin porannych do późnego niedzielnego popołudnia, nie straszne były nawet deszcz, burza i grzmoty. Uczestnicy z wielkim zacięciem i w przyjaznej atmosferze toczyli boje by wyłonić pierwszego zwycięzcę turnieju na otwarcie sezonu. Mistrzem został Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża, pokonał w finale ostrołęczanina Bartka Muracha – 6:0, 6:3. W drodze do finału Wiktor kolejno pokonał: Romana Szkopka – 6:2, 6:2, Tomasza Pakiełę – 6:2, 6:2 oraz w półfinale Krzysztofa Szkopka 6:3, 7:5.

Natomiast Bartek Murach miał jeszcze trudniejszą drogę do finału gdzie pokonał kolejno: Paweł Murach 6:2, 7:6, Mateusz Matyczak (2) 6:4, 4:6, 10:7, Krzysztof Bukowski 6:2, 6:4 i w półfinale Jordan Czapski (4) 7:6, 7:6. Kolejność turniejowa: 🥇 Wiktor Kosowski, 🥈 Bartek Murach,🥉Krzysztof Szkopek, 🥉Jordan Czapski.

Dziękujemy Miasto Ostrołęka  za ufundowanie wspaniałych nagród i już dziś zapraszamy na za tydzień, gdzie w dniach 27-28 czerwca na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce zostaną rozegrane Mistrzostwa Miasta Ostrołęki o puchar Prezydenta Miasta, Pana Łukasza Kulika 🏆🎾❗️Serdecznie zapraszamy do udziału.