Kalendarz turniejów OST. Pierwsze starcia już w tym miesiącu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wracamy do sezonu tenisowego po problemach, które nawiedziły cały świat. Wracamy i to jak! Już w czerwcu odbędą się cztery turnieje tenisowe, w których zobaczymy weteranów ostrołęckich kortów, młode oraz dobrze zapowiadające się talenty.

Turniej Otwarcia Sezonu odbędzie się już 20 – 21 czerwca, a w niedzielę 21 czerwca zorganizowany zostanie turniej dla dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych. W kolejny weekend czyli 27-28 czerwca zorganizowane zostaną Mistrzostwa Ostrołęki.

Pierwsze zmagania deblistów będziemy mieli okazję podziwiać już 11 lipca. Tydzień po tym wydarzeniu odbędą się bardzo ważne dla regionu Mistrzostwa Kurpi organizowane jak co roku przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Będziemy świadkami łącznie 13 turniejów w sezonie letnim, które poprzedzać będą najważniejszą imprezę sezonu czyli turniej Masters, w którym zagra najlepsza ósemka ostrołęckiego rankingu.

Z niecierpliwością czekamy aż trybuny oraz korty przy ulicy Hallera zapełnią się zawodnikami oraz wielbicielami białego sportu. Niedługo pojawi się więcej szczegółowych informacji więc bądźcie czujni! Kalendarz

Dodaj komentarz