PODWÓJNY TRYUMF BORYSA MICHALIKA i ZWYCIĘSTWO ANTKA ZDUNIAKA !!!!


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252
Ku pokrzepieniu serc w codziennej światowej walce z koronawirusem i tym samym przymusowej przerwie w treningach, przypominamy wyniki turniejów dla dzieci i młodzieży, które miały miejsce równo miesiąc temu. W dniu 7 marca na hali MZOSTiIT w Wojciechowicach odbyły się turnieje dla dzieci i młodzieży organizowane przez OST, pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki, Pana Łukasza Kulika.

Niekwestionowanym królem tego dnia został Borys Michalik, który zwyciężył w turnieju młodzieżowym do lat 16 oraz w kategorii pomarańczowej do lat 12. Borys wygrał swoje wszystkie pojedynki w obu kategoriach wiekowych. Ten młody i niezwykle zdolny zawodnik OST, cały czas czyni wielkie postępy pod czujnym okiem trenera Jakuba Noska i mamy nadzieję, że mimo zaledwie dopiero 11 lat, będzie niebawem mieszał szyki najlepszym tenisistom w kategorii OPEN, oraz zwycięsko reprezentował nasze miasto w sowich kategoriach wiekowych.
W najmłodszej kategorii czerwonej do lat 9 w swoim debiucie turniejowym zwycięstwo odniósł Antek Zduniak. Antek trenuje z nami od września i jak widać już są pierwsze efekty pracy z Jakubem Noskiem, turniej wygrał swoją nową rakietą, którą dostał na urodziny.
W kategorii czerwonej do lat 9 świetnie zaprezentowali się wszyscy młodzi zawodnicy OST dla których był to pierwszy turniej w karierze, tak więc wielkie brawa dla Marysi Szymańskiej, która zajęła 3 miejsce w turnieju, Marcela Mynyk, który o włos przegrał walkę o fazę pucharową stosunkiem małych punktów przy równej liczbie zwycięstw w fazie grupowej, Franciszka Fabisiewicza, Ani Hołodyńskiej, Marysi Kossakowskiej oraz Maksymiliana Kuszneruka.
W kategorii pomarańczowej do lat 12 również świetnie zaprezentował się Łukasz Opęchowski zajmując 3 miejsce, oraz debiutanci w tej kategorii: Hubert Wierzbowski, Szymon Kaziniec oraz Aleksander Walendziak.
W turnieju młodzieżowym do lat 16 bardzo dobre zawody rozegrali: Tomasz Szczepkowski, Martyna Grzelecka oraz Karolina Ciepierska.
WYNIKI:
kategoria czerwona do lat 9
1. Antoni Zduniak – OST Ostrołęka
2. Michał Dmochowski – Zambrów
3. Marysia Szymańska – OST Ostrołęka
kategoria pomarańczowa do lat 12
1. Borys Michalik – OST Ostrołęka
2. Michał Dębek – Zambrów
3. Łukasz Opęchowski – OST Ostrołęka
kategoria młodzieżowa do lat 16
1. Borys Michalik – OST Ostrołęka
2. Tomasz Szczepkowski – OST Ostrołęka
3. Martyna Grzelecka – OST Ostrołęka
We wszystkich kategoriach łącznie wystąpiło 22 zawodników. Wielkie podziękowania dla Miasta Ostrołęka na czele za Panem Prezydentem Łukaszem Kulikiem za objęcie patronatem naszej imprezy oraz ufundowanie drobnych upominków dla każdego z zawodników. Podziękowania dla wszystkich rodziców i opiekunów, którzy poświęcili swój czas przybywając i tak dzielnie kibicując swoim pociechom oraz dla instruktora Rafała Dmochowskiego, który przywiózł bardzo silną ekipę młodych zawodników z Zambrowa.
Miejmy nadzieję, że ten trudny czas światowej epidemii niebawem ustąpi i będziemy mogli wrócić do treningów oraz imprez organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Dodaj komentarz