Wakacyjne szkolenia zakończone!


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

Za nami kolejna edycja dwutygodniowego wakacyjnego bezpłatnego szkolenia dzieci i młodzieży z zakresu gry w tenisa ziemnego. W miesiącu lipcu i sierpniu łącznie 51 młodych adeptek i adeptów tenisa ziemnego stawiało swoje pierwsze kroki pod czujnym okiem doświadczonego instruktora tenisa Leszka Bieżuńskiego.

Wspaniała atmosfera każdego dnia, a na zakończenie szkolenia możliwość sprawdzenia swoich możliwości w specjalnie przygotowanych konkurencjach przez trenera prowadzącego.

Może wśród tych przesympatycznych młodych ludzi kryje się przyszła gwiazda światowego formatu. trzymamy kciuki ! Dziękujemy Miasto Ostrołęka na czele z Prezydentem Miasta – Panem Łukaszem Kulikiem za objęcie patronatem i pomoc finansową w realizacji wszystkich naszych wakacyjnych szkoleń dla dorosłych, młodzieży i dzieci, które odbyły się w Ostrołęce na orliku przy Szkole Podstawowej nr 5 oraz kortach MZOSTiT przy ul. Hallera 10.

Dodaj komentarz