Mateusz Matyczak Mistrzem Ostrołęki!


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

W miniony weekend na ostrołęckich kortach w turnieju brało udział 33 zawodników z Ostrołęki i okolic m.in. z Olsztyna, Szczytna, Makowa Mazowieckiego, Zambrowa, Łomży. Tenisiści walczyli w ogromnym upale stawiając czoło nie tylko przeciwnikom, ale również własnym słabościom.

Efektem tego, w jednym z pojedynków była połamana rakieta przez jednego z graczy.

Po sobotnich spotkaniach do półfinałów dostali się Piotr Mrozek z Jakubem Noskiem oraz Mateusz Matyczak z Kamilem Woźniakiem.

Pierwszy półfinał niestety nie odbył się z powodu krecza Jakuba Noska. Jednak drugi półfinał zrekompensował tą stratę. Zawodnicy walczyli ponad dwie godziny w upalnym słońcu pokazując przybyłym kibicom piękne zagrania. Z tego pojedynku zwycięsko wyszedł Mateusz Matyczak z wynikiem 7:5 7:5.

W finale od samego początku było nerwowo. Widać było, że każdemu z zawodników zależy na zwycięstwie. Pomimo fantastycznego dopingu ze strony publiczności dla Piotra Mrozka, to jednak ten młodszy szybciej opanował emocje i doprowadził do zwycięstwa 6:2 6:0 tym samym wygrywając trzeci tytuł w tym sezonie.

Nagrody najlepszym tenisistom wręczył wiceprezydent miasta Maciej Kleczkowski wspólnie z prezesem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Rafałem Wyrębkiem.

Dodaj komentarz