Murach i Dąbrowski z tytułem deblowym!

Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

Wszystko już wiadomo! Zwycięzcami Deblowego Turnieju Open zostali Bartosz Murach oraz Daniel Dąbrowski, ale wszyscy zawodnicy zasługują na ogromne pochwały, bo dostarczyli nam świetnego widowiska. W pierwszym półfinale zmierzyła się para Murach/Dąbrowski z faworytami całego turnieju – Czapski/Czapski.

Mimo porażki w pierwszym secie 3:6 nasi nowi mistrzowie nie poddali się i wygrali dwa następne sety 6:3, 10:2. W drugim półfinale spotkały się dwie przyjezdne pary, które pokazały się ze świetnej strony i zrobiły niezłego zamieszania w rozgrywkach. Jednak to para Batorowicz/Zawadzki zdecydowanie ograła parę Mendalka/Colosiński z wynikiem 6:2, 6:2.

W finałowym starciu debel Murach/Dąbrowski ponownie przegrali pierwszego seta, ale i tym razem udało im się podnieść i całe spotkanie wygrali z wynikiem 2:6, 6:2, 10:2.

Mamy nadzieje, że następne turnieje deblowe czy to singlowe będą równie dobre a nawet i lepsze niż ten właśnie rozegrany. Gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy na przyszłe rozgrywki. Dziękujemy Piekarni Kurpiowskiej Serafin za przysmaki oraz portalowi Moja Ostrołęka, która sprawowała patronat medialny.