Podsumowanie turnieju młodzieżowego, mini tenisa oraz turnieju kobiet!


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

Do turnieju dla kobiet zgłosiło się 7 uczestniczek. Rywalizowały one ze sobą w jednej grupie grając pojedynki „każdy z każdym”. Następnie na podstawie wyników osiągniętych w grupie do półfinałów awansowały Natalia Mazuch – Łucja Szabłowska oraz Agata Dębek – Emilia Pecura. W finałowym spotkaniu zmierzyły się Natalia Mazuch oraz Agata Dębek. Lepsza okazała się ta pierwsza z wynikiem 6:2. 

W podobny sposób wyłoniony został najlepszy zawodnik rozgrywek młodzieżowych. Jednak tym razem tenisiści rywalizowali w dwóch grupach. W finałowym starciu zmierzyli się Tymek Wszołek oraz Agata Dębek. Finalistka turnieju pań tym razem w finale młodzieżowej kategorii pokonała swojego rywala 6:1.

W kategorii mini tenisa najlepszy okazał się Borys Michalik. Pokonał on wszystkich przeciwników nie tracąc przy tym ani jednego seta. Drugie miejsce zajął Szymon Klewicki z wynikiem 10 punktów a na najniższym stopniu podium stanęła Paulina Bieżuńska(8 punktów).

Dodaj komentarz