Jordan Czapski oraz Agata Dębek wygrywają w ostrołęckich turniejach

Jordan Czapski odniósł zwycięstwo w Turnieju o Pucharu Dyrektor MZOSTiIT Roberta Juchniewicza. W finale spotkania pokonał rozstawionego z numerem drugim Jakuba Noska 6:4 3:6 10:1. Po drugim secie, wygranym przez wicelidera ostrołęckiego rankingu mogłoby się wydawać, że większe szanse na wygranie spotkania ma właśnie on. Jednak Jordan Czapski już na samym początku tie-breaka za bardzo uciekł rywalowi i nie oddał przewagi już do końca. Wyniki

Droga do finału dla zwycięzcy turnieju okazała się znacznie łatwiejsza. Po drodze pokonał on Rafała Boryszewskiego 6:0, 6:0 , Bartosza Muracha 6:4, 6:4 oraz Mateusza Matyczaka 5:0 v/o. Jakub Nosek natomiast stoczył znacznie dłuższe i bardziej zacięte pojedynki m.in. z Francoisem Legalem 6:1 6:1, Konradem Czapskim 6:4 5:7 11:9 i Kamilem Woźniakiem 7:6 (8) 7:5.

Z okazji Dnia Kobiet Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało również turniej dedykowany specjalnie dla pań. Triumfowała w nim tenisistka z  Ostrowi Mazowieckiej Agata Dębek, która w finałowym meczu pokonała drugą zawodniczkę z tego miasta Emilię Pecurę 6:2. Kolejne miejsca w zawodach zajęły – Katarzyna Kołakowska, Edyta Grabowska, Joanna Niska i Milena Tyszka.

Nagrody wręczali wspólnie dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz, prezes OST Dariusz Terlikowski oraz wicedyrektor ZSZ nr 3 Barbara Olech.

Sponsorem wspierającym imprezę była Piekarnia Kurpiowska Serafin, a patronat medialny sprawował portal Moja Ostrołęka.

Dodaj komentarz