Jordan Czapski triumfuje w Turnieju Noworocznym

Jordan Czapski po raz kolejny okazał się być najlepszym zawodnikiem rozgrywek organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.  Tym razem rywalizował on z niespełna 30 tenisistami z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.  W finale rozgrywanym w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonał Jakuba Noska w dwóch setach 6:3 6:4, w każdym z setów zdobywając po jednym przełamaniu.  Trzeba przyznać, że obaj finaliści mieli niezwykle trudną przeprawę, aby ostatecznie zawalczyć między sobą o najwyższe trofeum. Zwycięzca turnieju już w pierwszej rundzie zmierzył się z Danielem Dąbrowskim pokonując go 9:6, a następnie Konrada Czapskiego 9:5, w ćwierćfinale Krzysztofa Szkopka 9:1, a w półfinale Krzysztofa Bułkowskiego 9:1. Jakub Nosek natomiast po otrzymaniu walkowera w pierwszej rundzie, wyeliminował Piotra Mrozka z wynikiem 9:3, Kamila Woźniaka 9:2 i w półfinale Adama Otłowskiego 9:5.

Turniej został przeprowadzony przy wsparciu finansowym UM w Ostrołęce oraz wsparciu technicznemu MZOSTiIT w Ostrołęce. Stałym sponsorem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego jest Piekarnia Kurpiowska „Serafin”, która od lat wspiera ostrołęcki tenis.

Następną okazję do zmagań na korcie tenisiści będą mieć już 10-11 lutego, kiedy to zmierzą się w turnieju deblowym.

Informujemy również, że OST w dniach od 15 do 17 stycznia br. w Sz.P.nr 10 prowadzi promocyjne zajęcia z zakresu nauki gry w tenisa ziemnego na które serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z miasta Ostrołęki. Zajęcia prowadzi nasz instruktor tenisa ziemnego Jakub Nosek.

Dodaj komentarz