Rakiety poszły w ruch w Myszyńcu (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z gminą Myszyniec zorganizowało po raz pierwszy Wakacyjną Szkołę Tenisa. Zajęcia prowadzone trenera instruktora Daniela Dąbrowskiego w pierwszym tygodniu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Na kortach tenisowych przy ZSP w Myszyńcu regularnie pojawia się ponad trzydziesta młodych adeptów tenisa ziemnego, którzy chcą poznać tajniki gry. Uroczystego otwarcia szkolenia dokonali prezes OST Dariusz Terlikowski, sekretarz OST Adam Otłowski oraz sekretarz gminy Myszyniec Daniel Walijewski.

Wakacyjna Szkoła Tenisa już po raz pierwszy gości na obiektach w Myszyńcu. Pierwsze zajęcia zostały przeprowadzone w poniedziałek, 24 lipca. Z kolei zakończenie szkolenia zostało przewidziane na piątek, 4 sierpnia. Zajęcia odbywają się w godz. 17.00 – 19.00.
– Zainteresowanie treningami w Myszyńcu jest bardzo duże i cieszymy się, że możemy zaszczepić możliwość rozwoju tej dyscypliny w kolejnej gminie – podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. – Przed nami kolejne szkolenia w Kadzidle i Łysych. W obecnym sezonie przeszkolimy w ramach dwutygodniowych zajęć ponad dwustu młodych adeptów tenisa w pięciu gminach oraz w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Myszyńcu (28.07.2017)

Dodaj komentarz