Konkret Cup 2017 dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski zwyciężył w Konkret Cup 2017. W finale bardzo silnie obsadzonego turnieju tenisa ziemnego rozegranego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera pokonał rewelacyjnie spisującego się Mateusza Matyczaka 6:4 6:3. W zawodach nie zabrakło niespodzianek.

Największą sprawił właśnie w półfinale Mateusz Matyczak pokonując w półfinale turnieju Konkret Cup 2017 Bartłomieja Kowalskiego z Warszawy 6:4 6:0. W drugim półfinale Jordan Czapski pokonał najmłodszego zawodnika turnieju open Bartosza Muracha 6:4 6:1.

Emocjonującej rywalizacji nie zabrakło w sobotnich meczach ćwierćfinałowych, o których można przeczytać w materiale Zacięte batalie w Konkret Cup 2017. 

Do rywalizacji w turnieju przystąpiło 31 zawodników. Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Zambrowa, Białegostoku, Łomży, Warszawy i Poznania. To pierwszy w historii ostrołęckiego tenisa ziemnego tak silnie obsadzony turniej rozegrany w okresie wakacyjnym. Z pewnością to świetny prognostyk przed Mistrzostwami Ostrołęki w grze pojedynczej i podwójnej oraz Mastersem, które zostały zaplanowane na koniec sierpnia i wrzesień.

Turniej Konkret Cup 2017 to również rywalizacja w gronie dzieci i młodzieży. O bataliach młodych tenisistów poinformujemy we wtorkowej odsłonie naszego serwisu sportowego.

Sponsorem głównym zawodów tenisa ziemnego był Konkret marketpozyczkowy.pl. Sponsorami dodatkowymi: Salon Oświetlenia www.ledin.pl, Pensjonat Wioletta, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso i siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad imprezą sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

Ćwierćfinały:
Jordan Czapski – Bartłomiej Otłowski 7:5 6:1
Bartosz Murach – Dariusz Terlikowski 6:0 6:1
Bartłomiej Kowalski – Krzysztof Bułkowski 6:7 (6) 6:3 10:1
Mateusz Matyczak – Kamil Woźniak 6:4 6:4

Półfinały:
Jordan Czapski – Bartosz Murach 6:4 6:1
Bartłomiej Kowalski – Mateusz Matyczak 6:4 6:0

Finał:

Jordan Czapski – Mateusz Matyczak 6:4 6:3

Zobacz zdjęcia:
Finały tenisowego turnieju Konkret Cup 2017 w Ostrołęce (23.07.2017)

Dodaj komentarz