Serafin Debel Night Cup 2017. Dołącz do gry

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i MZOSTiIT zapraszają do rywalizacji w drugim już w obecnym sezonie turnieju tenisa ziemnego dla par deblowych. Tym razem zawody zostaną rozegrane w piątkowy i sobotni wieczór. Wciąż można dołączyć do grona uczestników imprezy.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są do środy, 21 czerwca do godz. 21.00 pod numerem tel. 722 055 267 lub drogą mailową ost.ostroleka@gmail.com. Turniej rozegrany zostanie z podziałem na grupy, ale o ostatecznym kształcie imprezy władze OST zdecydują po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń.

Rywalizacja wystartuje w piątkowy wieczór, 23 czerwca o godz. 18.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Finałowe spotkania zostaną rozegrane w sobotni wieczór, 24 czerwca. Plan turnieju zależy od ilości zgłoszeń.

Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera debliści rywalizowali już w obecnym sezonie. Zwycięstwo w zawodach na swoim koncie zapisała para Piotr Mrozek / Kamil Woźniak w finale po zaciętej rywalizacji pokonując debel Maciej Leonarski / Bartosz Nowak 4:6, 6:4, 10:6. Kto tym razem okaże się najlepszy?

Sponsorzy turnieju: Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fast Diet Food. Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Dodaj komentarz