Rusza Ostrołęcka Liga Tenisa

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w maju rozpoczną rywalizację w Ostrołęckiej Lidze Tenisa. W sumie do zmagań przystąpi 25 zawodników, którzy zostali podzieleni na rozgrywki I i II ligi. W pierwszej z nich swoje mecze rozegrają najwyżej sklasyfikowani tenisiści.

Nad prawidłowej przebiegiem rozgrywek na kortach ziemnych w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim czuwać będą członkowie Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego – Piotr Mrozek, Rafał Wyrębek i Tomasz Kania.

– Dla najlepszych zawodników rozgrywek OLT przewidziane są nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy – mówi dyrektor rozgrywek Piotr Mrozek. – Dwóch najlepszych zawodników z drugiej ligi awansuje bezpośrednio do pierwszej, trzeci zawodnik z drugiej ligi zagra mecz barażowy o awans z ósmym zawodnikiem pierwszej ligi. Dwóch ostatnich zawodników z pierwszej ligi spada do ligi drugiej, zawodnik z miejsca ósmego rozegra mecz barażowy o utrzymanie.

Rywalizacja w rozgrywkach II ligi wystartuje 14 maja, a tydzień później swoje mecze rozegrają również zawodnicy z I ligi. Wszystkie kolejki mają zostać rozegrane do końca sierpnia 2017 roku. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów oraz terminarzami rozgrywek OLT

Patronat medialny nad rozgrywkami Ostrołęckiej Ligi Tenisa objął portal Moja-Ostroleka.pl.

Dodaj komentarz