3 Krzysztof Brakoniecki mecz o miejsca 5-6
Szabłowski-Brakoniecki 6:0 6:1
Matyczak-Mrozek 6:2 6:0
Mrozek-Brakoniecki 2:6 3:6
Matyczak-Szabłowski 6:1 6:0

W niedzielę 18 września, została rozegrana faza pucharowa turniej MASTERS 2022. Przepiękne mecze, mnóstwo efektownych zagrań czyli wszystko czego mogą wymagać kibice od turnieju mistrzów. Na początek bardzo ciekawy i emocjonujący półfinał Mateusza Matyczaka i Kamila Woźniaka, gdzie po długiej i wyrównanej grze w pierwszym secie, górą okazała się Mateusz zwyciężając 6:4 6:2.

W drugim półfinale Daniel Dąbrowski zdecydowanie pokonał Tomasza Szabłowskiego 6:0 6:0 meldując się w finale. Mecz o trzecie miejsce rozstrzygnął na swoją korzyść Kamil Woźniak pokonując Tomasza Szabłowskiego 6:2 7:5, a na koniec w ostatnim meczu turnieju i zarazem wielkim finale spotkali się, Mateusz Matyczak oraz Daniel Dąbrowski.

W przepięknym stylu w dwóch setach podkreślając swoją dominację w całym turnieju zwyciężył Mateusz pokonując Daniela 6:0 6:0 i został zwycięzco Turnieju Masters 2022.

Wielkie podziękowania dla sponsorów imprezy:
Wojciech Zarzycki – Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki, który objął imprezę swoim patronatem i ufundował pamiątkowe statuetki dla wszystkich uczestników.
Paweł Niewiadomski – Klub Radnych „Nasza Ostrołęka”, który ufundował nagrodę za I miejsce w wysokości 1000 zł.
Radnej Klubu „Ostrołęka dla Wszystkich” Ewa Szatanek, która ufundowała nagrodę za II miejsce w wysokości 500 zł.
Bartosz Śnieciński, który ufundował nagrodę za III miejsce w wysokości 300 zł.
Radę Osiedle Starosty Kosa Ostrołęka na czele z Przewodniczącym Rady Bartoszem Śniecińskim, która wsparła organizację imprezy kwotą o wartości 530 zł.
Dziękujemy Wszystkim zawodnikom oraz kibicom za cały sezon singlowy i już szykujemy się do następnego