Murach i Dąbrowski z tytułem deblowym!

Wszystko już wiadomo! Zwycięzcami Deblowego Turnieju Open zostali Bartosz Murach oraz Daniel Dąbrowski, ale wszyscy zawodnicy zasługują na ogromne pochwały, bo dostarczyli nam świetnego widowiska. W pierwszym półfinale zmierzyła się para Murach/Dąbrowski z faworytami całego turnieju – Czapski/Czapski.

Mimo porażki w pierwszym secie 3:6 nasi nowi mistrzowie nie poddali się i wygrali dwa następne sety 6:3, 10:2. W drugim półfinale spotkały się dwie przyjezdne pary, które pokazały się ze świetnej strony i zrobiły niezłego zamieszania w rozgrywkach. Jednak to para Batorowicz/Zawadzki zdecydowanie ograła parę Mendalka/Colosiński z wynikiem 6:2, 6:2.

W finałowym starciu debel Murach/Dąbrowski ponownie przegrali pierwszego seta, ale i tym razem udało im się podnieść i całe spotkanie wygrali z wynikiem 2:6, 6:2, 10:2.

Mamy nadzieje, że następne turnieje deblowe czy to singlowe będą równie dobre a nawet i lepsze niż ten właśnie rozegrany. Gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy na przyszłe rozgrywki. Dziękujemy Piekarni Kurpiowskiej Serafin za przysmaki oraz portalowi Moja Ostrołęka, która sprawowała patronat medialny.

Do zobaczenia na korcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *