Bartłomiej Kowalski mistrzem Powiatu Ostrołęckiego!

Po zaciętych spotkaniach rozgrywanych w ubiegły weekend (7-8 lipca) poznaliśmy nowego mistrza Powiatu Ostrołęckiego. Został nim Bartłomiej Kowalski z Warszawy. Został on po raz kolejny triumfatorem jednego z turniejów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera.

I po raz kolejny nie dał on szans swoim rywalom. Z 29 zgłoszonych zawodników z Ostrołęki i okolic, w finale została tylko dwójka – Jakub Nosek z Ostrołęki oraz Bartłomiej Kowalski z Warszawy. Mecz zakończył się wynikiem 6:0; 6:1 dla zawodnika ze stolicy i tym samym wskoczył on na piąte miejsce w rankingu dzieląc je wraz z Krzysztofem Bułkowskim z Łomży.

Półfinały:

Krzysztof Bułkowski (Łomża) – Jakub Nosek (Ostrołęka) 3:9

Adam Otłowski (Ostrołęka) – Bartłomiej Kowalski (Warszawa) 4:9

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce w imieniu Starosty wręczała pani Katarzyna Grodzka z Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrołęce. Dziękujemy również Piekarni Kurpiowskiej Serafin, która jak zawsze dostarcza smaczne wypieki dla zawodników oraz kibiców.

Wyniki poszczególnych spotkań w zdjęciach powyżej. Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz zachęcamy do udziału w kolejnych turniejach. Najbliższy już za dwa tygodnie!

Dodaj komentarz