Wakacyjne tenisowe boje dzieci i młodzieży (zdjęcia)

Tenisowy turniej Konkret Cup 2017 to nie tylko rywalizacja dla seniorów. Do zmagań przystąpili również młodsi tenisiści w kategorii do lat 18 oraz najmłodsi adepci w formule mini tenis. Dla nich również czekały nagrody ufundowane przez sponsorów turnieju.

W gronie mini tenisa najlepszy Kuba Bieżuński, który wygrał wszystkie spotkanie. Drugie miejsce zajął Filip Techmański, a trzecie Paulina Bieżuńska. Tuż za podium uplasował się Dawid Majewski.

W rywalizacji juniorów zwyciężył Rafał Boryszewski, który w finale pokonał Dawida Buczyńskiego 6:4. W meczu o trzecie miejsce Łukasz Brzozowski pokonał Mateusza Cichowskiego 6:2.

Impreza została przeprowadzona w ramach „Wakacji z MZOSTiIT”, a dzieci wspólnie dekorowali prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski i sponsor imprezy prezes Konkret marketpozyczkowy Marcin Śpiewak.

Kolejny turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z MZOSTiIT zaplanowało na niedzielę, 3 września również na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce.

Sponsorem głównym zawodów tenisa ziemnego był Konkret marketpozyczkowy.pl. Sponsorami dodatkowymi: Salon Oświetlenia www.ledin.pl, Pensjonat Wioletta, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso i siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad imprezą sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.