Na starcie sezonu zapowiada się niesamowicie ciekawa rywalizacja. Do niedzielnego turnieju zgłosiło się 15 par. Rywalizacja toczyć się będzie w 4 grupach. Do ćwierćfinałów awansują po 2 najlepsze pary z każdej grupy.
Czas wybudzić się z zimowego letargu i powrócić do rywalizacji turniejowej, tym bardziej, że od tego roku mamy do dyspozycji całoroczny kryty obiekt w 3 kortami. Gramy na kortach przy ul. Warszawskiej 41 B.
Pierwsza okazja już w niedzielę 12.01.2025r. Na dobry początek roku rozegrany zostanie Turniej Deblowy kat. OPEN.
Zgłoszenia przyjmowane są do piątku – 10.01.2025r. do godz. 19.30.
Zgłoszenia przyjmowane są : telefonicznie pod numerem 722 055 267 lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com.
Formuła : grupowa Wpisowe : 160 zł / para
Losowanie grup nastąpi po zakończeniu zapisów i zostanie opublikowane na stronie i fb tego samego dnia. Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. lub adres e-mail podany do zgłoszeń. Jeżeli ktoś ma ochotę zagrać, a nie ma stałego partnera do gry, prosimy o zgłoszenie, postaramy się pomóc. Zapraszamy do udziału, dobra zabawa gwarantowana.
W ubiegłą sobotę tj. 12.10.2024r. tradycyjnie już rozegraliśmy kończący sezon na kortach ziemnych turniej o Puchar Ligi.
Podczas turnieju podsumowane zostały również rozgrywki Ostrołęckiej Ligi Tenisa w sezonie 2024.
W finale turnieju spotkali się zwycięzcy 1 ligi czyli Bartosz Murach oraz zwycięzca 2 ligi czyli Marcin Jasionek.
Zwyciężył Bartek, chodź Marcin stanął na wysokości zadania i dość nieoczekiwanie stawił opór faworytowi wygrywając nawet 1 seta. Później jednak Bartek podkręcił tempo i przejął inicjatywę na korcie ostatecznie wygrywając 4/6 6/2 10/7.
Wielkie podziękowania dla OPOLTRANS za ufundowanie nagród oraz pucharów.
Tegoroczny turniej MASTERS 2024, rozegrany w dniach 13-15 września na kortach MOSiR w Ostrołęce, mimo niesprzyjających prognoz, odbył się przy dobrej pogodzie dla tenisistów. W turnieju rywalizowało 8 najlepszych zawodników sezonu zgodnie z rankingiem OST. W piątek i sobotę odbyły się fazy grupowe, w których padły następujące wyniki:
Za nami wspaniały turniej i niesamowity weekend na kortach MOSiR w Ostrołęce. Od piątku mieliśmy zaszczyt gościć zawodników z różnych stron Polski, którzy bardzo licznie przybyli, aby rywalizować o tytuł w Ogólnopolskich Mistrzostwach Ostrołęki w tenisie ziemnym 2024. W turniejowej rywalizacji zobaczyliśmy zarówno doświadczonych, utytułowanych zawodników jak również wielu młodych, bardzo ambitnych i dobrze aspirujących graczy, którzy z całą pewnością już w niedalekiej przyszłości będą stanowić siłę na kortach całej Polski a może i świata.
Wydarzenie zostało objęte:
Patronatem honorowym Paweł Niewiadomski – Prezydent Miasta Ostrołęki
Patronatem medialnym przez: Radio OkoMoja Ostrołęka
Współorganizator: Miasto Ostrołęka
Partner wydarzenia: Piątnica
Partner techniczny: MOSiR w Ostrołęce hurtowniapilkarska.com oraz Restauracja Olimpijska – Ostrołęka , Midnight Ostrołęka
Partnerzy pomocniczy: Bartosz Śnieciński – Radny Miasta Ostrołęki oraz Ewa Szatanek
Zdjęcia: Roman Mierzejewski
Dziękujemy wszystkim za nieocenioną pomoc i za to, że byliście częścią tego wydarzenia. Największe podziękowania należą się współorganizatorowi wydarzenia Miasto Ostrołęka na czele z Panem Paweł Niewiadomski – Prezydent Miasta Ostrołęki – bez Waszego wsparcia nie udałoby się nam zorganizować tak wspaniałego turnieju.
Wspólnie z Miasto Ostrołęka mamy zaszczyt zaprosić na turniej który zostanie rozegrany w dniach 30 sierpnia – 1 września 2024 r.
Zgłoszenia do środy poprzedzającej turniej tj. 28 sierpnia 2024 r. do godz. 19:30. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 722 055 267 lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com
miejsce: korty MOSiR w Ostrołęce, ul. Hallera 10
pula nagród 15 000 złotych
turniej pocieszenia – pula nagród o wartości 1000 zł
pakiety startowe dla każdego zawodnika
Nie odkładajcie zapisów na później, bo do turnieju obowiązuje limit drabinka na 64 zawodników. Decyduje kolejność zgłoszeń.
podczas turnieju grill, woda i owoce oraz inne atrakcje
Serdecznie zapraszamy do udziału i sprawdzenia swoich umiejętności. Do zobaczenia na korcie.
Wpisowe dla członków OST 80 zł, dla pozostałych zawodników 100 zł.
Każdy zawodnik:
rozegra co najmniej 2 mecze
otrzyma od organizatorów pakiet startowy
zostanie napojony oraz nakarmiony
będzie mógł w trakcie turnieju skorzystać z usług fizjoterapeuty na preferencyjnych warunkach
zawalczy o nagrody finansowe
Z 15 000 zł puli nagród, nagrody finansowe za zajęte miejsca:
Projekt realizowany jest w ramach Rządowego programu „KLUB” – edycja 2024 finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Zgłoszenia pod nr 722055267 (SMS) lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy podać nr kontaktowy oraz imię, nazwisko i wiek dziecka/dzieci. Zajęcia zostaną przeprowadzone w 4 grupach wiekowych :
grupa 5-7 lat godz. 10.00
grupa 8 -12 godz. 11.00
grupa 12- 16 godz. 12.00
grupa 16 -18 godz. 13.00
Czas : 26.08-30.08.2024r. ( 10.00 – 14.00 )
Miejsce : korty ziemne przy ul. Hallera 10
W ostatnim dniu zajęć przeprowadzone zostaną testy sprawnościowe. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży od lat 5 do 18. Jest to kolejne z wielu bezpłatnych szkoleń jakie Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przygotowało w okresie wakacyjnym dla dzieci i młodzieży zarówno z terenu naszego miasta jak i całego powiatu.
Serdecznie zapraszamy do udziału.
Tenis to sport, który w ostatnim czasie niezwykle zyskał na popularności, warto sprawdzić swoje umiejętności i poznać tą piękną dyscyplinę, warto również śledzić naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku, aby być na bieżąco.
25 sierpnia 2024 r. ( niedziela ) tradycyjnie gramy w trzech kategoriach wiekowych:
pomarańczowa – do lat 10,
zielona – do lat 12,
młodzieżowa do lat 16
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 510-454-069 lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com. Na zgłoszenia czekamy do soboty (24.08.2024 r.) do godz. 16.00
Godziny rozpoczęcia gier dla poszczególnych kategorii opublikujemy po zakończeniu zapisów. Serdecznie zapraszamy do udziału, dobra zabawa gwarantowana. Udział w turniejach jest bezpłatny! Partnerem wydarzenie jest Miasto Ostrołęka. Do zobaczenia na kortach.
Turniej zostanie rozegrany na kortach ziemnych przy ul. Hallera 10. Zgłoszenia tradycyjnie do czwartku poprzedzającego turniej tj. 22.08.2024r. do godz. 19.30.
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 722 055 267 lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com. Formuła uzależniona od liczby zgłoszeń, najprawdopodobniej grupowa. Wpisowe dla członków OST – 30 zł / osoba, pozostali – 40 zł / osoba.
Losowanie grup/par nastąpi po zakończeniu zapisów. Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. lub adres e-mail podany do zgłoszeń. Zapraszamy do udziału, dobra zabawa gwarantowana. Do zobaczenia na korcie.
Przypominamy też o zapisach na zbliżające się wielkimi krokami Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki kat. OPEN, pozostało jeszcze 21 wolnych miejsc.