‼️Aktualizacja grup i planu gier w związku z wycofaniem się dwóch zawodniczek‼️
Podział na grupy i plan gier Turnieju Singlowego Kobiet.
Gr. A
- Aniela Podolak
- Dorota Borowska
- Anna Gałan
- Pelaheia Shumeiko
Gr. B - Ewa Czajkowska
- Greta Peczulis
- Aleksandra Kucharska
- Lila Gumkowska
W grupach gramy 1 pełnego seta, systemem każdy z każdym.
Do półfinałów awansują po 2 najlepsze zawodniczki z każdej z grup.
Mecze półfinałowe, finał oraz mecz o 3 miejsce gramy do 2 wygranych setów ( do 4 ), przy 3/3 tie-break do 7.
W przypadku 3 seta gramy super tie-break do 10.
Plan gier:
9.00
Peczulis – Gumkowska
Podolak – Gałan
Czajkowska – Kucharska
10.00
Borowska – Shumeiko
Kucharska – Gumkowska
Czajkowska – Peczulis
11.00
Podolak – Borowska
Gałan – Shumeiko
Peczulis – Kucharska
12.00
Czajkowska – Gumkowska
Podolak – Shumeiko
Borowska – Gałan
13.00
1/2 Finału
( 1A – 2B, 1B – 2A )
14.00
Finał i mecz o 3 miejsce
Wszystkie zawodniczki prosimy o przybycie na miejsce minimum 15 minut przed wyznaczonym terminem spotkania.
Partnerem wydarzenia jest Miasto Ostrołęka.
Do zobaczenia na korcie


