Jędrzej Nowak Mistrzem Warszawy!

Jędrzej Nowak został Mistrzem Warszawy wygrywając 3. edycję Mistrzostw Warszawy Seniorów i Amatorów. Był to jeden z największych turniejów, w jakim w tym roku uczestniczył były prezes OST.

W dniach 13-16 września odbyły się letnie Mistrzostwa Warszawy Seniorów i Amatorów 2019. Rozgrywki prowadzone były na kortach Morelowej Tennis Club, Spójni Górnej, Warszawianki i Olszynki Grochowskiej. Do turnieju zgłosiło się 192 graczy w 14 kategoriach wiekowych, w tym aż 81 do kategorii męskiej open.

W swojej kategorii wiekowej Jędrzej Nowak pokonał Podobasa Jana z Piaseczna 6:0, 6:0, Moszczyńskiego Jacka 6:0, 6:0 a w finałowym starciu ograł Frendlera Roberta 6:4, 6:4.

W turnieju brali udział również inni zawodnicy związani z ostrołęckim tenisem. Krzysztof Szkopek( 8. zawodnik ostrołęckiego rankingu) w kategorii Open zakończył przygodę z turniejem na pierwszej rundzie przegrywając 4:6, 3:6. Na takim samym etapie rozgrywek poległ Rafał Kołodziejski w turnieju kategorii 40+. Musiał uznać wyższość rywala i przegrał 6:7, 4:6.

Na zdjęciu od lewej: kierownik turnieju, Jędrzej Nowak, Robert Frendler.