Koniec rundy zasadniczej OLT Trans Drew 2 Liga gr. A i B w sezonie 2018.

Zakończyliśmy rundę zasadniczą OLT Trans Drew 2 Liga gr. A i B w sezonie 2018. W grupie A pierwsze miejsce zajął Kamil Tyszka odnosząc przy tym komplet zwycięstw, nie tracąc przy tym ani jednego seta !!!

Tabele

Miejsce drugie również premiowane startem w grupie finałowej, z której zostanie wyłoniony zwycięzca 2 Ligi OLT Trans Drew zajął Sebastian Szczechowiak. W grupie B najlepszy okazał się Piotr Charyton, tuż za nim uplasował się Adam Sado.

Wymienieni wyżej zawodnicy utworzą grupę finałową, która rozegra ze sobą spotkania – systemem każdy z każdym, bez przepisywania zdobytych podczas rundy zasadniczej punktów.

Rozgrywki fazy finałowej wyłonią zwycięzcę OLT Trans Drew 2 Liga oraz wyłonią najlepszą trojkę ligi.

Przypominamy, że  bezpośredni awans do 1 Ligi wywalczy dwoch najlepszych zawodnikow, natomiast trzeci zawodnik uzyskuje prawo gry w barażu o awans z 9 zawodnikiem 1 Ligi.

W grupie A poza wspomnianą wcześniej dwojką utrzymanie zapewnili sobie : Łukasz Suchecki, Cezary Biedrzycki oraz Rafał Boryszewski, do 3 Ligi spadają : Adam Pieńkos, Jacek Dmochowski, Piotr Szczepanek, Tomasz Kania oraz Marcin Laskowski.

W grupie B utrzymanie zapewnili sobie Roman Dąbrowski, Roman Szkopek oraz Grzegorz Bar, spadają : Maciej Kazłowski, Andrzej Dziekoński, Kamil Piersa oraz Damian Marciniak.