Sukcesy reprezentantów OST

Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252
Bartek Murach w MASTERSIE o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Praga Południe i Mateusz Matyczak w 1/8 w Finałach Zimowych Mistrzostw Polski 1. LIGA. PLT 2022.

Bartek Murach rozegrał bardzo dobry turniej i był włos od wygranej w silnie obsadzonym turnieju, uległ dopiero w wielkim finale Michałowi Kwiecieniowi 6:3, 7:6 ale liczymy, że w następnych turniejach nie będzie już miał sobie równych.
Link z wynikami i relacją z turnieju poniżej.
Mateusz Matyczak natomiast doskonale spisywał się w turniejach 1. LIGA. PLT 2022 co doprowadziło go do wielkich finałów na obiekcie Legii Warszawa. Tam najpierw wyszedł z grupy, po czym w 1/16 pokonał Krzysztofa Zbyrasza 4:1 4:0 i następnie niestety w 1/8 po bardzo emocjonującej grze i mimo trzech piłek meczowych uległ Marcinowi Szendrykowi 4:2,3:4,12:14.
Wielkie gratulacje dla obu naszych zawodników i liczymy na kolejne zwycięstwa oraz zwycięskie turnieje, o których z przyjemnością poinformujemy.
zdjęcia: Polska Liga Tenisa oraz Klub Tenisowy Olszynka Grochowska TKKF