Paweł Murach obronił tytuł Turnieju 40+ !!!

W sobotę 5 września ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale, jednak znaleźli się zawodnicy rozstawieni z numerem 1 i 2. Tak jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał Mirosława Mazucha 6:3, 6:7, 10:7.

Wszystkie mecze były bardzo zacięte i obfitowały w wiele emocji. Paweł Murach w drodze po zwycięstwo w turnieju pokonał Piotra Charytona 7:6, 4:6, 10:7, Romana Szkopka 6:4, 6:2, a w półfinale dostał walkowera od Adama Nasiadki, który nie był w stanie dalej kontynuować  gry. Mirosław Mazuch natomiast, aby dojść do finału imprezy pokonał Tadeusza Cieśluka 6:3, 7:6, Piotra Szczepanka 6:3, 6:4 oraz Sebastiana Szczechowiaka 6:3, 6:2.

Dla zawodników, którzy odpadli w pierwszej rundzie rozgrywek, organizatorzy przeprowadzili turniej pocieszenia, w którym do udziału przystąpiło 6 zawodników. Najlepszy okazał się Tomasz Pakieła w finale pokonując Piotra Charytona 6:3.